تاریخ بروز رسانی قیمت ها

 

 

 

  • سبد من

    سبد خريد شما خالي است

    شما هیچ آیتمی در سبد خرید تان ندارید.

برای مشاوره تلفنی میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.
خط شماره 1 : 09154910699
خط شماره 2 : 09333277303
خط شماره 3 : 09367256672
 
برای ارائه نظرات ، پیشنهادات وانتقادات با ایمیل info@ztcmobile.ir تماس بگیرید.

استفاده از سامانه فروشگاه الكترونيكي «زدتی سی موبایل» به معني توافق كامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي­باشد.

1 - خدمات و محتويات این سامانه براي استفاده شخصي و غيرتجاري مشتريان عرضه شده است. مالكيت معنوي اطلاعات موجود در آن متعلق به فروشگاه زد تی سی موبایل مي باشد و هر گونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني دارد. استفاده غيرتجاري از محتويات سايت با ذكر منبع بلامانع است .

2 - كاربران هنگام سفارش مي­بايست اطلاعات كامل و صحيح وارد نمايند. بديهي است مسئوليت مسائل و مشكلاتي كه در اثر نقص در اطلاعات وارد شده براي سفارش و تحويل پيش مي­آيد بر عهده فروشگاه الكترونيكي زد تی سی موبایل نمي­باشد.

4 - ساير سايت­هايي كه براي رفاه كاربر در سامانه لينك شده­ اند مستقل بوده، و زد تی سی موبایل مسئوليتي در قبال محتويات آنها ندارد.

5 - كاربر متعهد مي­گردد از اين سايت براي رسيدن به اهدافي بر خلاف قوانين استفاده نكرده و به گونه­اي از آن بهره­ برداري ننمايد كه منجر به آسيب رساندن به سايت گردد. همچنين كاربر مجاز به دست يافتن يا تلاش براي دست يافتن به اطلاعات يا محتوياتي كه محرمانه بوده و يا توسط پشتيبانان سايت در دسترس قرار نگرفته نيست.

6 - زد تی سی موبایل به اطلاعات خصوصي كاربران احترام گذاشته و با جديدترين تكنولوژي­هاي امنيتي از آن محافظت مي­نمايد.

7- ارتباط فروشگاه با كاربران فقط از طريق تلفن 09367256672 و يا sales@ztcmobile.ir و info@ztcmobile.ir و support@ztcmobile.ir صورت مي­پذيرد و كاربران مي­توانند هر زمان كه مايل بودند از طريق يكي از روش هاي ذكر شده در بخش تماس با ما اقدام به برقراري ارتباط با پشتيبانان سايت نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دريافت نمايند. بديهي است به نظراتي كه به هر شكل حاوي مسايل سياسي، مذهبي و يا توهين باشد پاسخي داده نخواهد شد.