تاریخ بروز رسانی قیمت ها

 

 

 

  • سبد من

    سبد خريد شما خالي است

    شما هیچ آیتمی در سبد خرید تان ندارید.

برای مشاوره تلفنی میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.
خط شماره 1 : 09154910699
خط شماره 2 : 09333277303
خط شماره 3 : 09367256672
 
برای ارائه نظرات ، پیشنهادات وانتقادات با ایمیل info@ztcmobile.ir تماس بگیرید.

1- حمل و نقل و تحویل

وضعیت سفارش ارسال شده:

مشتريان گرانقدر مي توانند از طريق تلفن 09367256672 تماس گرفته و خريد خود را پيگيري نمايند و يا به سايت فروشگاه الكترونيكي زد تی سی موبایل مراجعه و در قسمت حساب كاربري وضعيت خريد خود را مشاهده نمايند.

هزینه های ارسال:

بر اساس كالاهاي مختلف متفاوت است. بر اساس وزن، اندازه و شهر مورد نظر محاسبه خواهد شد. (براي دريافت اطلاعات دقيق­تر به قسمت توضيحات سفارش مراجعه نماييد.)

نحوه ارسال:

 حمل کلیه سفارشات توسط پست جمهوری اسلامی صورت می پذیرد و فروشگاه زد تی سی موبایل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.

توجه :

الف - مکان تحویل کالا که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش درسایت فروشگاه درج مینمائید و فروشگاه آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمودو تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

ب - کالاها بر مبنای استاندارد بسته بندی شرکت که با پست جمهوری اسلامی هماهنگ شده انجام می شود و تغییر این بسته بندی از جمله کادوپیچ نمودن برای فروشگاه مقدور نیست.

مدت زمان تحویل کالا:

اين مدت بستگي به كالاي خريداري شده و همچنين شهر محل سكونت خريدار دارد ولي عموماً كالاهاي ما طي 3 و یا 5 روز کاری بدست خریدار میرسد(براي كسب اطلاعات دقيق در مورد هر كالا به توضيحات مربوط به كالاي مورد نظر مراجعه شود)

2- سفارشات 

شما مشتری عزیز می توانید با استفاده از منوی «حساب من» سفارشات خود را مشاهده و اطلاعات موجود را ویرایش نمایید.

 3- نحوه پرداخت  

قیمت کالاهای موجود در سایت دائماً به روز می گردد و مشتریان گرامی می توانند از طریق درگاه بانک ملت مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند.